Teklifler listesi
30
30
30
1 660 000 €
(6 975 € / m²)
Satış
5
2+
238 m²
Grad Opatija
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
5
düz
238 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
U ponudi je luksuzan stan u vrhunskoj novogradnji u Opatiji s panoramskim pogledom!
Ova luksuzna dvoetažna nekretnina prostire se na prizemlje i prvi...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Grad Opatija
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.