SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
194 000 €
(5 543 € / m²)
Satış
2
1
35 m²
Grad Novigrad

yatak odası2
düz35 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Kaiser Immobilien predstavlja moderan jednosoban stan s dnevnim boravkom od 35 m2, na traženoj lokaciji u Novigradu udaljen od mora samo 1000 m.

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Grad Novigrad
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Dean Cerovac

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar