SUPA24
Diğer
Diğer; manzara
Oturma odası; fayans zemin, manzara
244 500 €
(3 543 € / m²)
Satış
3
1
69 m²
Grad Novi Vinodolski

yatak odası3
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

NOVI VINODOLSKI-STAN U NOVOGRADNJI OD 69.8 m2, 2S+DB S PRIPADAJUĆIM PARKIRNIM MJESTOM I SPREMIŠTEM U PRIZEMLJU OBJEKTA!

Diğer
Teklifin yaşı: 75günler
Güncellendi: 75günler

Yerellikler

Grad Novi Vinodolski
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Real nekretnine

Rijeka Ured

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar