Teklifler listesi
6
6
6
155 000 €
(3 229 € / m²)
Satış
2
1
48 m²
Grad Novi Vinodolski
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
48 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Novi Vinodolski -Klenovica-stan/aprtman -idealan za sve generacije
Nekretnina se nalazi u mirnom dijelu mjesta Klenovica nedaleko od Novog Vinodolsk...
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
88günler
Güncellendi:
47günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Grad Novi Vinodolski
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.