SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
393 000 €
(3 743 € / m²)
Satış
3
2+
105 m²
Zvonimirova ulica, Grad Nin

yatak odası3
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ZADAR, NIN - Unikatan stan s privatnim bazenom! A2.

Na prodaju su četiri moderno uređena apartmana u zgradi A (jedinice A1, A2, A3 i A4), svaki sa za...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıMutfak aletleriAyrı tuvaletAhşap zeminSu ısıtıcıYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 250günler
Güncellendi: 193günler

Yerellikler

Zvonimirova ulica, Grad Nin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Josip Šestan

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar