SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
260 000 €
(3 939 € / m²)
Satış
2
1
66 m²
Zelenice, Grad Labin

yatak odası2
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ISTRIE, RABAC - exkluzivně, pouze v naší nabídce! Zařízený byt s výhledem na moře Sníte o vlastní oáze u moře? Představte si to: ranní káva na terase ...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 163günler
Güncellendi: 163günler

Yerellikler

Zelenice, Grad Labin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar