Teklifler listesi
10
10
10
850 000 €
(4 971 € / m²)
Satış
4
2+
171 m²
Na Placu, Grad Krk
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
171 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Luksuzni Stan u Novogradnji na Krku – Prizemlje s Vrtom
U ponudi imamo gotovo dovršeni stan u prizemlju novogradnje betonske i čelične konstru...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
473günler
Güncellendi:
416günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Na Placu, Grad Krk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.