Teklifler listesi
15
15
15
405 000 €
(4 709 € / m²)
Satış
3
1
86 m²
Na Placu, Grad Krk
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
86 m²
banyolar
STAN S DVA BALKONA U CENTRU GRADA KRKA
Prodaje se prostrani stan od 86 m² smješten u samom centru grada Krka, na izuzetno atraktivnoj lokaciji – sveg...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
286günler
Güncellendi:
285günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Na Placu, Grad Krk
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.