SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
500 700 €
(3 526 € / m²)
Satış
4
2+
142 m²
Pelini, Grad Kastav

yatak odası4
düz142 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Kastvu, u okviru kvalitetne novogradnje koja obuhvaća četiri moderne zgrade, prodaje se stan na 1. katu treće zgrad...

Diğer
Teklifin yaşı: 307günler
Güncellendi: 173günler

Yerellikler

Pelini, Grad Kastav
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Millennium nekretnine exclusive

Anton Vučinović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar