SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
258 000 €
(3 794 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Gorice, Grad Kastav

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se stan na Rešetarima površine 68m² koji se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, kupaonice i ba...

Diğer
Teklifin yaşı: 359günler
Güncellendi: 210günler

Yerellikler

Gorice, Grad Kastav
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Millennium nekretnine exclusive

Damir Begonja

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar