SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
149 000 €
(2 811 € / m²)
Satış
2
1
53 m²
Pelini, Grad Kastav

yatak odası2
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja 1S+DB stan ukupne površine 53 m2 smješten na području Kastva.
Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom...

Diğer
Teklifin yaşı: 405günler
Güncellendi: 382günler

Yerellikler

Pelini, Grad Kastav
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Remax centar nekretnina

Elvis Karamarko

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar