Teklifler listesi
8
8
8
523 000 €
(5 029 € / m²)
Satış
Atipik
2+
104 m²
Antifašizma, Grad Hvar
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
104 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Hvar, prvi red do mora, prostrani stan od 104,66 m2, na drugom katu stambenog objekta..
U neposrednoj blizini nalaze se trgovina, bar, restoran te br...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Sundurma
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
444günler
Güncellendi:
113günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Antifašizma, Grad Hvar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.