SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
264 999 €
(3 118 € / m²)
Satış
4
1
85 m²
Grad Dugo Selo

yatak odası4
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

PRIGORJE, DUGO SELO - Moderan četverosoban stan s terasom u novogradnji S6

Prodaje se moderan četverosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Grad Dugo Selo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Mirna Lukić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar