Teklifler listesi
13
13
13
125 000 €
(2 778 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
Grad Crikvenica
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
45 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Casa Bella iz ponude izdvaja stan na mirnoj lokaciji u Selcu.
Stan se nalazi u potkrovlju uredne stambene zgrade (trokatnice). Ukupna površina stana ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Grad Crikvenica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.