Teklifler listesi
9
9
9
270 000 €
(4 500 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Grad Crikvenica
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
60 m²
banyolar
Çevir İngilizce
U Selcu kod Crikvenice u centru,150m.od mora,prizeman stan,trosoban,podno grijanje,parking,pogled,vrt,cijena 270000€
ID KOD AGENCIJE: 568
Ljubo Dra...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
14günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Grad Crikvenica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.