SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
364 000 €
(7 745 € / m²)
Satış
3
1
47 m²
Grad Crikvenica

yatak odası3
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji u Dramlju. Stan se nalazi na prvom katu u novijoj održavanoj zgradi sa prostranom terasom sa koje se pruža otovren...

Diğer
Teklifin yaşı: 257günler
Güncellendi: 95günler

Yerellikler

Grad Crikvenica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

JO-DA nekretnine d.o.o.

Stjepan Vrsalović, mag.oec.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar