SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
585 000 €
(3 849 € / m²)
Satış
3
1
152 m²
Grad Crikvenica

yatak odası3
düz152 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

U Dramlju, svega 600 metara pješice od mora i plaže, nalazi se ovaj funkcionalno raspoređen dvoetažni stan unutar kvalitetne novogradnje iz 2025. godi...

Diğer
Teklifin yaşı: 271günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Grad Crikvenica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar