SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
239 000 €
(2 390 € / m²)
Satış
4
2+
100 m²
Grad Crikvenica

yatak odası4
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

REMAX centar nekretnina predstavlja prostrani dvoetažni stan od 100 m2 smješten u mirnom kvartu Dramlja, a svojim rasporedom i sadržajem zadovoljit će...

Diğer
Teklifin yaşı: 372günler
Güncellendi: 344günler

Yerellikler

Grad Crikvenica
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Remax centar nekretnina

Marko Krišto

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar