SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
385 000 €
(4 185 € / m²)
Satış
2
1
92 m²
Trg Sv. Frane, Grad Cres

yatak odası2
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OSTROV CRES, CRES - Moderní byt s vlastní zahradou PŘÍLEŽITOST NA CRESU!! Ve výstavbě je moderní novostavba pouze se 3 bytovými jednotkami. Nachází se...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 157günler
Güncellendi: 157günler

Yerellikler

Trg Sv. Frane, Grad Cres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar