SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
98 000 €
(2 227 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Prodaje se stan, smješten na 2. katu zgrade, površine 44 m2, u staroj povijesnoj jezgri grada Cresa.

Diğer
Teklifin yaşı: 343günler
Güncellendi: 157günler

Yerellikler

Sveti Sidar, Grad Cres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Codex nekretnine

Gordana Grgat

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar