SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
300 000 €
(4 167 € / m²)
Satış
3
1
72 m²
Sveti Sidar, Grad Cres

yatak odası3
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

CRES-NOVOGRADNJA, STAN OD 49 m2 ZATVORENOG PROSTORA 2S+DB S PRIPADAJUĆIM SPREMIŠTEM OD 10.5 m2, PARKIRNIM MJESTOM OD 16.6 m2,
TERASOM OD 21 m2 i OKUĆN...

Diğer
Teklifin yaşı: 367günler
Güncellendi: 106günler

Yerellikler

Sveti Sidar, Grad Cres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Real nekretnine

Rijeka Ured

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar