SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 226 524 €
(9 765 € / m²)
Satış
Atipik
2+
228 m²
Victoria Road

yatak odasıatypical
düz228 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

LUXURY APARTMENT SITUATED IN CLIFTON TERRACES, CAPE TOWN
228 sqm | 4 bedrooms | 3.5 bathrooms | 2 secure parking spaces next to the lift | store room...

Diğer
Teklifin yaşı: 494günler
Güncellendi: 494günler

Yerellikler

Victoria Road
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The London Broker

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar