SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
198 500 €
(3 308 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Rue de la Grange, Yerres

yatak odası3
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

91330 * YERRES * APPARTEMENT 3 PIÈCES RÉNOVÉ AVEC BALCON, CAVE ET PARKING * 30MIN DE PARIS * RER D

Nous proposons un appartement 3 pièces situé au se...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de la Grange, Yerres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar