Teklifler listesi
7
7
7
208 000 €
(3 200 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Rue du Maréchal Foch, Woippy
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
65 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Appartement T3 de 65 m2 avec balcon et 2 parkings Woippy VillageDans une petite résidence située au cœur d’un quartier résidentiel calme et proche ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
122günler
Güncellendi:
40günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue du Maréchal Foch, Woippy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.