SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
185 500 €
(2 235 € / m²)
Satış
3
1
83 m²
Rue du Parc, Wintzenheim

yatak odası3
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Entre Wintzenheim et Colmar, découvrez cet appartement traversant de 83,39 m2 entièrement rénové, situé au 4ème et dernier étage d’une copropriété soi...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rue du Parc, Wintzenheim
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Gh Immobilier Stay'in

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar