Teklifler listesi
10
10
10
140 000 €
(1 273 € / m²)
Satış
4
1
110 m²
Rue Jules Guesde, Wingles
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
110 m²
banyolar
Çevir İngilizce
À vendre – Appartement à Wingles, idéalement situé face à la Grande Place
Venez découvrir cet appartement en duplex, offrant un cadre de vie agréable...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Bahçeler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue Jules Guesde, Wingles
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.