SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
359 000 €
(3 149 € / m²)
Satış
5
1
114 m²
Rue Mainssieux, Voiron

yatak odası5
düz114 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

En exclusivité, Coup de coeur assuré pour ce bel appartement duplex T5 sur la commune de Voiron, au sein d'une copropriété récente de 2021, d'une supe...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue Mainssieux, Voiron
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Amandine MARTINON

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar