SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
145 000 €
(2 164 € / m²)
Satış
4
1
67 m²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

yatak odası4
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

L'Adresse de Morsang-sur-Orge vous propose en exclusivité un 4 pièces à vendre à Viry-Châtillon limite Morsang sur orge, à proximité immédiate des c...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Allée du Loing, Viry-Châtillon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Logeris - l'Adresse - Logerim

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar