SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
99 000 €
(2 302 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Route de Bouqueval, Villiers-le-Bel

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce chaleureux appartement de type T2, niché au 4ème étage d'un immeuble avec ascenseur, qui allie charme et fonctionnalité. Avec sa surface ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Route de Bouqueval, Villiers-le-Bel
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar