SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, yüksek tavan
Oturma odası
Oturma odası
150 000 €
(3 750 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Avenue du Jura, Villeparisis

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APPARTEMENT DE TYPE F2 IDEALEMENT SITUE EN ULTRA CENTRE VILLE . TOUTES ACTIVITES ET COMMERCES A PIEDS !!! IDEAL INVESTISSEMENT OU PREMIERE ACQUISITIO...

Diğer
Teklifin yaşı: 140günler
Güncellendi: 78günler

Yerellikler

Avenue du Jura, Villeparisis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse Serris - Success immobilier - l'Adresse Serris - Success immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar