SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
230 000 €
(3 382 € / m²)
Satış
4
1
68 m²
Rue de Verdun, Villeneuve-Saint-Georges

yatak odası4
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Cet appartement de 3 pièces de 68 m2, situé en rez-de-chaussée d'un immeuble des années 1950 à Villeneuve-Saint-Georges, offre un cadre de vie agréabl...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue de Verdun, Villeneuve-Saint-Georges
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar