SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
194 000 €
(3 180 € / m²)
Satış
3
1
61 m²
Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon

yatak odası3
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

À la découverte d'un havre de paix : cet appartement de 61 m², idéalement situé au rez-de-chaussée d'une résidence moderne de 2013 à Villenave-d'Ornon...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar