SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
165 000 €
(4 125 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Babette BOITEAU vous propose: Exclusivité ! Charmant appartement de 2 pièces à Villenave-d'OrnonSitué dans un quartier calme, à proximité...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar