Teklifler listesi
10
10
10
325 000 €
(8 553 € / m²)
Satış
1
1
38 m²
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
38 m²
banyolar
Çevir İngilizce
VILLEFRANCHE-SUR-MER – APARTMENT – 39 SQM – OLD TOWN – OUTDOOR SPACE – 200 METRES FROM THE SEA – STRONG RENTAL POTENTIAL
Located in the heart of Vi...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
İnternet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Elektrik
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Basse Corniche, Villefranche-sur-Mer
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
Chabert Group - International Real Estate
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
Chabert Group - International Real Estate