SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
495 000 €
(7 500 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Rue de Versailles, Ville-d'Avray

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce magnifique appartement de 66,08 m² (loi Carrez) et 68,46 m² au sol, niché au cœur de Ville-d'Avray. Situé au premier étage d'un immeuble ...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de Versailles, Ville-d'Avray
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar