SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 000 €
(2 341 € / m²)
Satış
4
1
85 m²
Rue du Sport, Vichy

yatak odası4
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de 85 m², niché au cœur du quartier thermal de Vichy, à quelques pas du lac d'Allier. Situé au deuxième étage d'un im...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue du Sport, Vichy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar