SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
100 000 €
(1 493 € / m²)
Satış
3
1
67 m²
Rue du Sport, Vichy

yatak odası3
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Christel Bertrand vous propose: Opportunité à Saisir à Vichy - Appartement de 3 PiècesVenez découvrir cet appartement lumineux de 3 pièc...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue du Sport, Vichy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar