SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
479 000 €
(4 129 € / m²)
Satış
5
1
116 m²
Allée du Mail, Versailles

yatak odası5
düz116 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Isabelle Cariou vous propose: 116 m², balcon, 3 à 4 chambres, parking et gare de Montreuil à pied : un appartement familial à fort potent...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Allée du Mail, Versailles
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar