SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
320 000 €
(3 137 € / m²)
Satış
5
1
102 m²
Boulevard André Malraux, Verneuil-sur-Seine

yatak odası5
düz102 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Clarence De Redon vous propose: *Appartement SPACIEUX & FONCTIONNEL - 3 chambres *Découvrez ce bel appartement de 101,5 m², idéalement si...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Boulevard André Malraux, Verneuil-sur-Seine
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar