SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, doğal ışık, modern stil, fayans zemin
Mutfak; manzara, mutfak aletleri, fayans zemin, doğal ışık, modern stil
Oturma odası; doğal ışık, ahşap zemin, modern stil
199 000 €
(2 488 € / m²)
Satış
4
1
80 m²
Rue du Boulet, Vaux-le-Pénil

yatak odası4
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

VAUX LE PENIL - Résidence du Château, venez découvrir cet appartement de 80 m2 comprenant entrée sur pièce principale donnant accès à une loggia et ou...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rue du Boulet, Vaux-le-Pénil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Actif Immobilier Vaux-le-pénil

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar