SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
320 000 €
(4 324 € / m²)
Satış
3
1
74 m²
Rue Lazare Hoche, Vannes

yatak odası3
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le charme de cet appartement de 74 m², situé au dernier étage d'une résidence privée à Vannes. Grâce à son orientation plein sud, chaque ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Lazare Hoche, Vannes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar