Teklifler listesi
15
15
15
173 000 €
(6 920 € / m²)
Satış
2
1
25 m²
Boulevard des Frères Roustan, Vallauris
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
25 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Découvrez ce charmant 2 pièces situé dans une résidence sécurisée au calme absolu.
L'appartement se compose de :
Un séjour avec accès à une agréabl...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Elektrik
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
127günler
Güncellendi:
22günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Boulevard des Frères Roustan, Vallauris
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.