SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
136 500 €
(2 202 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Chaussée de Lery, Val-de-Reuil

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Plongez dans le confort de cet appartement moderne de 62 m², niché au rez-de-chaussée d'une résidence contemporaine érigée en 2015 à Val-de-Reuil. Idé...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Chaussée de Lery, Val-de-Reuil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar