SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
238 500 €
(5 185 € / m²)
Satış
2
1
46 m²
Impasse du Port-Royal, Uzès

yatak odası2
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

À seulement quelques minutes à pied du centre d’Uzès, découvrez ce très bel appartement récent de 46,60 m2 situé au 1er étage d’une résidence sécurisé...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Impasse du Port-Royal, Uzès
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Côté Soleil Immobilier - Swixim International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar