SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
49 900 €
(1 782 € / m²)
Satış
1
1
28 m²
Place Alexandre Israël, Troyes

yatak odası1
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

SPECIAL INVESTISSEMENT LOCATIF Appartement T1 de 28m2 situé à Troyes proche de l'Hôpital dans un bâtiment de 8 étages avec ascenseur et stationnement ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 162günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Place Alexandre Israël, Troyes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Troyes Champagne Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar