SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
219 000 €
(3 532 € / m²)
Satış
4
1
62 m²
Rue des Plages, Trébeurden

yatak odası4
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Marc Le Grand vous propose: BRETAGNECOTE DE GRANIT ROSETREBEURDEN APPARTEMENT 62 M2 AVEC BALCON ET GARAGE 2 CHAMBRES A 5 MINUTES DES PLAG...

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Rue des Plages, Trébeurden
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar