SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
99 000 €
(2 357 € / m²)
Satış
2
1
42 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nous vous proposons en exclusivité ce deux pièces situé au 1er étage avec vue sur le parc comprenant une entrée, un séjour, une cuisne, une chambre, u...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Pont Marcel Cachin, Trappes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Liberty Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar