SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
336 000 €
(4 200 € / m²)
Satış
3
1
80 m²
Rue Laponneraye, Tours

yatak odası3
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Tours 37000 EXCLUSIVITE de votre agenceÀ 1 minute à pied de la gare de Tours, au sein d’une résidence de standing très bien entretenue, appartement ...

Diğer
Teklifin yaşı: 40günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Rue Laponneraye, Tours
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agence Centrale. Conseil Immobilier. Tours. Fondettes. Luynes.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar