SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
209 000 €
(3 215 € / m²)
Satış
4
1
65 m²
Rue de Maubec, Toulouse

yatak odası4
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Au cœur du quartier dynamique de la Cartoucherie à Toulouse, ce bel appartement de 4 pièces développe 65 m2 au 3e étage d'une résidence de 4 niveaux. ...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de Maubec, Toulouse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar