SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
160 000 €
(2 759 € / m²)
Satış
3
1
58 m²
Rue de la Nive, Toulouse

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dans un immeuble des années 1970, au premier étage avec ascenseur, venez découvrir cet appartement traversant de type T3 d'environ 60 m2. Le coin jou...

Gaz
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue de la Nive, Toulouse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Le Service Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar